Kouzelné zákoutí
rozkvétající moderní čtvrti

Stalo se vám, že jste uprostřed rušné metropole náhle zabočili do liduprázdné uličky a dýchla na vás výjimečná atmosféra?

V Zahradách zažijete něco podobného. Odbočíte do ní z hlavní silnice Zenklova a dynamika města se rázem promění na klid zdánlivě zapomenutého místa. Díky neprůjezdnosti ulice je zde minimální provoz. Projekt tak nabízí ceněnou kombinaci klidného, a zároveň skvěle dostupného místa. 

Libni přijdete snadno na chuť

Vychutnejte si příjemné chvíle u výborného jídla, aniž byste museli cestovat do centra. Několik restaurací v sousedství a řada dalších v okolí Palmovky vám nabídnou kvalitní a pestré menu. Krátká procházka vás zavede do místní kavárničky nebo provoněné pekárny. Stále nové a nové podniky jsou důkazem, že Libeň rozkvétá i v nabídce gastronomických služeb.

Vždy bude kam jít

Lokalita má co nabídnout i milovníkům kultury. Jedna z nejvyhlášenějších pražských scén – Divadlo Pod Palmovkou, leží tři zastávky tramvaje od projektu. Ty největší koncerty, vystoupení a sportovní události se konají v O2 Areně, kam dojedete autem za přibližně deset minut.

Místo pro aktivní odpočinek

V Libni bude vzkvétat i vaše tělo. Mimo Prosecké skály naleznete výborné podmínky pro sport například v moderním Sportcentru Koráb. Pět minut od domova můžete hrát fotbal, beachvolejbal nebo chodit do fitness. Věnujete-li se běhu nebo jízdě na kole, oblíbíte si trasy skrz okolní parky. Venkovní bazén je vám k dispozici na koupališti Stírka.  

Deset minut od stanice metra

Jednou z největších výhod lokality je její výborná dostupnost. Minutu chůze od domovních dveří leží tramvajová zastávka, odkud lze dojet za deset minut na metro B Palmovka a pokračovat dál do centra Prahy. Řidiči ocení přilehlou hlavní silnici, která je přímo nasměruje do Karlína, Vysočan, k Městskému okruhu a dalším důležitým dopravním tepnám.

Metro <br>Palmovka
Metro
Palmovka

5 min tram
Tram <br>Vosmíkových
Tram
Vosmíkových

1 min chuze
Bus <br>Bulovka
Bus
Bulovka

1 min chůze
Vlak Praha - Libeň
Vlak Praha - Libeň
15 min tram

Příroda má zde svoje pevné místo

Ujdete sotva pár desítek metrů na konec vaší ulice a jste v parku. O kus dál už na vás čeká zelený svět přírodní rezervace Prosecké skály, rozlehlý park Pod Korábem nebo Thomajerovy sady, jež vás doprovodí až na břeh Vltavy.  

Vyberte si svůj nový byt

Nechte svoji fantazii rozvinout a vysněte si třeba loft nebo ateliér. Rezidence V Zahradách nabízí pestrou paletu 60 bytů, od nejmenších 1+kk až po rodinný, pětipokojový apartmán. Máte raději přízemí, nebo nejvyšší patro? Vyberte si ten pravý byt pro vás klidně hned.

Ukázat ceník bytů