Kouzelné zákoutí
rozkvétající moderní čtvrti

Stalo se vám, že jste uprostřed rušné metropole náhle zabočili do liduprázdné uličky a dýchla na vás výjimečná atmosféra?

V Zahradách zažijete něco podobného. Odbočíte do ní z hlavní silnice Zenklova a dynamika města se rázem promění na klid zdánlivě zapomenutého místa. Díky neprůjezdnosti ulice je zde minimální provoz. Projekt tak nabízí ceněnou kombinaci klidného, a zároveň skvěle dostupného místa. 

Libni přijdete snadno na chuť

Vychutnejte si příjemné chvíle u výborného jídla, aniž byste museli cestovat do centra. Několik restaurací v sousedství a řada dalších v okolí Palmovky vám nabídnou kvalitní a pestré menu. Krátká procházka vás zavede do místní kavárničky nebo provoněné pekárny. Stále nové a nové podniky jsou důkazem, že Libeň rozkvétá i v nabídce gastronomických služeb.

Vždy bude kam jít

Lokalita má co nabídnout i milovníkům kultury. Jedna z nejvyhlášenějších pražských scén – Divadlo Pod Palmovkou, leží tři zastávky tramvaje od projektu. Ty největší koncerty, vystoupení a sportovní události se konají v O2 Areně, kam dojedete autem za přibližně deset minut.

Místo pro aktivní odpočinek

V Libni bude vzkvétat i vaše tělo. Mimo Prosecké skály naleznete výborné podmínky pro sport například v moderním Sportcentru Koráb. Pět minut od domova můžete hrát fotbal, beachvolejbal nebo chodit do fitness. Věnujete-li se běhu nebo jízdě na kole, oblíbíte si trasy skrz okolní parky. Venkovní bazén je vám k dispozici na koupališti Stírka.  

Deset minut od stanice metra

Jednou z největších výhod lokality je její výborná dostupnost. Minutu chůze od domovních dveří leží tramvajová zastávka, odkud lze dojet za deset minut na metro B Palmovka a pokračovat dál do centra Prahy. Řidiči ocení přilehlou hlavní silnici, která je přímo nasměruje do Karlína, Vysočan, k Městskému okruhu a dalším důležitým dopravním tepnám.

Metro <br>Palmovka
Metro
Palmovka

5 min tram
Tram <br>Vosmíkových
Tram
Vosmíkových

1 min chuze
Bus <br>Bulovka
Bus
Bulovka

1 min chůze
Vlak Praha - Libeň
Vlak Praha - Libeň
15 min tram

Příroda má zde svoje pevné místo

Ujdete sotva pár desítek metrů na konec vaší ulice a jste v parku. O kus dál už na vás čeká zelený svět přírodní rezervace Prosecké skály, rozlehlý park Pod Korábem nebo Thomajerovy sady, jež vás doprovodí až na břeh Vltavy.  

  • Sport
  • Parky
  • Doprava
  • Školství
  • Kultura

Vyberte si svůj nový byt

Nechte svoji fantazii rozvinout a vysněte si třeba loft nebo ateliér. Rezidence V Zahradách nabízí pestrou paletu 60 bytů, od nejmenších 1+kk až po rodinný, pětipokojový apartmán. Máte raději přízemí, nebo nejvyšší patro? Vyberte si ten pravý byt pro vás klidně hned.

Ukázat ceník bytů